معرفی برترین انیمه های ترسناک و روانشناختی

توسط Alireza

در این پست به معرفی برترین انیمه های ترسناک و روانشناختی و برترین انیمه های ترسناک میپردازیم

 1. Perfect Blue

برترین انیمه های ترسناک

اگر به دنبال یک ترسناک روانشناختی هستید، احتمالا هیچ انیمه ای بهتر از پرفکت بلو وجود ندارد. این انیمه به کارگردانی معروف ساتوشی کن به کاوش در اعماق و دسیسه های ذهن انسان می پردازد.

می توانید ببینید که چگونه شخصیت با موقعیت های مختلفی در زندگی خود برخورد می کند که دیدگاه او را نسبت به همه چیز تغییر می دهد. و شخصاً هیچ چیز برای یک سریال انیمه ترسناک بهتر از نمایش واقع گرایانه و مفهوم روانشناسی انسان نیست. Satoshi Kon واقعاً کار خوبی در ارائه آن به ما انجام می دهد.

داستان به دنبال Mima Kirigoe است، یکی از اعضای یک گروه محبوب J-pop idol CHAM!. میرما به امید اینکه حرفه بازیگری خود را دنبال کند، گروه بت را ترک می کند و به زودی کار روی یک سریال درام جنایی را آغاز می کند. با این حال، او سپس متوجه می‌شود که حرفه بازیگری‌اش بسیار سخت‌تر، سخت‌تر و سخت‌تر از آن چیزی است که انتظارش را داشت. علاوه بر این، یک طرفدار دیوانه تصمیم می گیرد او را تعقیب کند.

 1. Kenpuu Denki Berserk

برترین انیمه های ترسناک

Guts  که تا روز مرگش هدف شیاطین بود، یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت های انیمه ترسناک است.

او برای زنده ماندن با شانس های زیادی مبارزه می کند، حتی برخلاف سرنوشت خود. انبوهی از موجودات ماوراءالطبیعه او را با این هدف شکار می کنند که اولین کسی باشد که او را تمام می کند.

از طریق اراده و شجاعت محض، Guts  در انیمه “Berserk” در برابر آنها محکم می ایستد. یک مرد مسئول قرار دادن او در این موقعیت مرگبار بود. و بنابراین، مسلح به تیغه  Dragonslayer، Guts  به دنبال او می‌گردد تا انتقام خود را بگیرد و امیدواریم چرخه وحشت و مرگ را پایان دهد.

این که این مرد مورد نظر زمانی دوست گاتز بوده، فایده ای ندارد. در طول سفر تاریک خود، گاتس متحدانی پیدا می کند که عبارتند از: ایسیدرو، یک دزد کارآموز شمشیرزن جاه طلب، و پاک، یک جن کوچک. آنها با هم تصمیم می گیرند با خطرات اهریمنی روبرو شوند و از Guts در تلاش او برای جستجوی یک نتیجه قاطع برای این آشفتگی طیفی حمایت کنند.

 1. Mononoke

برترین انیمه های ترسناک

وقتی مونونوکه را می شنوید، احتمالا به پرنسس مونونوکه فکر می کنید. با این حال، این انیمه ای نیست که امروز در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم.

Mononoke یک انیمه ترسناک هنری عجیب محصول سال 2007 است که بسیاری از مردم قبلا آن را فراموش کرده اند.

مونونوکه مجموعه ای از داستان های کوتاه مربوط به ارواح مرموز شیطانی (همچنین به عنوان “مونونوک” شناخته می شود). “فروشنده دارو” استاد یک غیبت است که در جستجوی این ارواح شیطانی به اطراف سفر می کند. برای اینکه آنها را جن گیری کنند، باید شکل، حقیقت و دلیل حضورشان در این دنیا را پیدا کنند.

 1. Devilman: Crybaby

برترین انیمه های ترسناک

اکنون Devilman Crybaby یک رویای شفاف ناشی از مواد مخدر است که در آن همه چیز سعی در کشتن شما دارد. دویدن مضحک به نظر می رسد، رپ شکل اصلی ارتباط است، و ذهنیت اوباش تا آنجا که می تواند وحشیانه است. تا آنجا که داستان پیش می رود، من صادقانه بگویم که من حتی نمی دانم چگونه آن را به جز وجود شیاطین توضیح دهم، شیاطین معمولاً بد هستند، قهرمان داستان یک شیطان خوب است، اما مردم شیاطین را دوست ندارند. این توضیحات را در نظر بگیرید، ده رتبه R و بسیاری زیرمتن مذهبی اضافه کنید و یک انیمیشن جهنمی دریافت خواهید کرد.

 1. Serial Experiments Lain

برترین انیمه های ترسناک

لاین ایواکورا یک جوان 14 ساله درونگرا است که اصلاً نمی داند چگونه از رایانه استفاده کند. چیسا یومودا همکلاسی اوست که اخیراً مرتکب قتل شده است. علیرغم مرگ او، مردم شروع به دریافت ایمیل های عجیب و غریب از او در رایانه های خود کرده اند. یک روز، لاین یک ایمیل نیز دریافت می کند. لاین که نمی‌داند چه اتفاقی می‌افتد، ایمیلی را باز می‌کند که او را وارد دنیای سایبری (اینترنت) می‌کند. زندگی او به زودی زیر و رو می شود و مرد سیاه پوش عجیب شروع به تعقیب او می کند و هر کجا که می رود از او بازجویی می کند. داستان به زودی یکی از بهترین انیمه های ترسناک روانشناختی است که من تا به حال با آن روبرو شده ام.

 1. Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul  یک سریال بسیار معروف است و احتمالاً قبلاً نام آن را شنیده اید، اما اگر شنیده اید، به زودی توضیح خواهم داد. اساسا، این یک سریال انیمه ترسناک است که اکثر مردم یا از آن متنفرند یا دوست دارند (درست مانند SAO). من شخصاً عاشق فصل 1 توکیو غول بودم، اما بعد از فصل 2 شروع به بیزاری از آن کردم. و سپس به مانگا تغییر مکان دادم، با این حال، با وجود تغییر به مانگا، فصل 3 را نیز بررسی کردم. و باید بگویم که از آن خوشم نیامد، نه به این واقعیت که استودیو سازنده TG در تلاش است 120 فصل را در فصل 4 جای دهد. اگر مشکلی ندارید، پس بروید مانگا را بخوانید. داستان بر روی کانکی کن متمرکز است، مردی که ناگهان به یک انسان نیمه غول تبدیل شد.

 1. Koutetsujou no Kabaneri

به حمله به تایتان فکر کنید، اما تایتان‌های مسخره را با سوخت کابوس جایگزین کنید. و سپس یک سری استیم پانک اضافه کنید و این نمایش را خواهید داشت.

انسان‌ها در داخل دیوارهای مستحکم زندگی می‌کنند در حالی که بیرون توسط زامبی‌های استیم پانک که شبیه شیاطین فلج خواب من هستند، تسخیر شده است. البته مردم می خواهند خارج از دیوار ماجراجویی کنند. و زامبی ها می خواهند غذا بخورند.

پس برای بسیاری از مرگ ها آماده شوید. فکر می‌کنم نسبت به Attack on Titan کمی تعلیق‌تر است، اما قطعاً بسیار ترسناک‌تر است.

 1. Shiki

چند سال پیش، داستان‌های خون‌آشام‌ها همه‌گیر بود. از داستان‌های عاشقانه گرفته تا داستان‌های ترسناک، خون‌آشام‌ها گریبانگیر ادبیات بزرگسالان جوان و رسانه‌ها شدند. با این حال، مانند بسیاری از مدها، فقط به این دلیل که یک موضوع محبوب است، به این معنی نیست که بیشتر محتوا خوب است.

شیکی، انیمه ای درباره خون آشام ها که در این بازه زمانی منتشر شده است، واقعاً این تصور را اشتباه نشان می دهد و به عنوان یک انیمه ترسناک عالی شناخته می شود. شیکی که در دهه 1990 اتفاق می‌افتد، داستان دهکده‌ای را دنبال می‌کند که مانند بسیاری از این سریال‌ها، اتفاقاً مرگ‌های مرموزی در آن رخ می‌دهد. یک پزشک به نوعی بیماری همه گیر پزشکی مشکوک می شود تا اینکه موجودات شیکی و خون آشام را که در دهکده پرسه می زنند را کشف می کند. به نظر می رسد یک پسر 15 ساله با واقعیت شیکی روبرو می شود و زندگی او را از جهات مختلفی تحت تاثیر قرار می دهد. خطوط بین خیر و شر به چالش کشیده می شوند و این سریال از داستان معمولی خون آشام ها متمایز است.

 1. Another

 

نمایش دیگری که به شوخی به عنوان مقصد نهایی: انیمه نیز شناخته می‌شود، نمایش جدیدی است که برای علاقه‌مندان به انیمه‌های ترسناک کلاسیک جذاب است. فیلم دیگری که در شهری می گذرد که حاوی اسرار زیادی است، روی قهرمان داستانی که به تازگی به دبیرستان منتقل شده و می میساکی چشم پوشی می پردازد.

قهرمان داستان به سمت Mei کشیده می‌شود و از طریق پیوند با او، سعی می‌کند معمایی را حل کند که چرا کلاس 3-3 دچار چنین حوادث وحشتناکی می‌شود که منجر به مرگ تصادفی همکلاسی‌ها می‌شود. دقیقاً مانند فیلم‌های مقصد نهایی، دانش‌آموزان به‌ویژه در اثر تصادفات عجیب و غریب و اتفاقات تصادفی دچار مرگ می‌شوند. دانش‌آموزان یکی یکی انتخاب می‌شوند و این دو نفر هستند که دلیل آن را بفهمند. یکی دیگر از انیمه ها، اگرچه بهترین انیمه نیست، اما بسیار ترسناک و ترسناک است و آن را تبدیل به بهترین لذت گناهکارانه ماه می کند. مانند دو سریال دیگر بالا، Another بسیار خشن است و برای همه توصیه نمی شود.

 1. Tasogare Otome x Amnesia

نه آنقدر که یک انیمه ترسناک که با مضمون هالووین است، Dusk Maiden of Amnesia زندگی روحی به نام یوکو را دنبال می کند که به مدرسه ای وابسته است که Teiichi ، دانش آموز دبیرستانی در آن زندگی می کند. Teiichi می تواند یوکو را ببیند و در مورد مرگ او که در مدرسه رخ داده است تحقیق می کند. اسرار زیادی پیرامون یوکو و ظاهر او وجود دارد که با تأسیس یک باشگاه ماوراء الطبیعه بیشتر مورد بررسی قرار می گیرد. مناظر و رمز و راز سریال ارزش تماشای این گوهر دست کم گرفته شده را دارد، به خصوص برای جنبه های عاشقانه و پیامدهایی که یک روح باید در زمانی که به یک منطقه خاص گره می خورد تا زمانی که بتواند آن را منتقل کند، تحمل کند.

 1. Elfen Lied

Elfen Lied یک انیمه ترسناک و پر از خونریزی است که خونریزی های زیادی دارد. یا حداقل، این چیزی است که شما فکر می کنید، با این حال، باید به شما بگویم که بیش از این است. دلیل اینکه من این را می گویم این است که بسیاری از مردم به این نمایش بد می گویند. و این به دلیل برهنگی شدید و برهنگی در 10 دقیقه اول قسمت اول است.

وقتی دختر جوانی به نام لوسی از یک مرکز دولتی فرار می کند. لوسی یک نژاد خاص از انسان است که به نام دکلونیوس نیز شناخته می شود. یکی از دلایل اصلی انجام آزمایش های مخفیانه توسط دولت بر روی بدن او. هنگامی که او سرانجام فرار می کند، تقریباً می میرد و در نهایت در یک ساحل شسته می شود. کوتا و یوتا (پسر عمویش) او را دراز کشیده پیدا کردند. آنها تصمیم می گیرند او را به خانه خود ببرند و او را درمان کنند، بدون اینکه بدانند برخورد آنها زندگی آنها را تغییر می دهد.

 1. Paranoia Agent

مامور پارانویا Mousou Dairinin یک سریال انیمه ترسناک به کارگردانی ساتوشی کن (یکی از کارگردانان مورد علاقه من) است. و می دانید که وقتی ساتوشی کن در حال ساخت یک انیمه است، آن انیمه در حال بررسی حالات روانی ذهن است.

اگرچه بیشتر انیمه‌های او بر روی آن متمرکز شده‌اند، اما هر کدام از آنها در نحوه ارائه شخصیت‌ها، مشکلات و چیزهایی که باید با آن‌ها روبرو شوند، کاملاً منحصربه‌فرد هستند.

فقط به CSI فکر کنید، فقط یک جنبه بسیار دشوارتر از نوع ماوراء طبیعی دارد. و مقصر کمی غیرعادی است. زیرا به‌جای روان‌پزشک قدبلند و خوش‌تیپ معمولی، یا زن کشنده با مهارت زهرآگین، بچه‌ای است که سوار بر تیغه‌های غلتکی و مسلح به چوب بیسبال طلایی خمیده است. و این یک قربانی هم نیست. اما ده ها نفر توسط این شیطان به نام لیل اسلاگر مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. آیا کارآگاهان می توانند قبل از اینکه او خانه را اداره کند، پرونده را بررسی کنند؟

عامل پارانویا ظاهراً یک داستان کارآگاهی ساده به نظر می رسد، با این حال، معلوم می شود که بسیار بیشتر از یک داستان ساده است. و همانطور که در داستان فرو می روید ممکن است گیج کننده شود. باعث می شود شما متعجب شوید که بعداً چه اتفاقی می افتد یا مقصر واقعی کیست. اما اگر برخی چیزها را متوجه نشدید نگران نباشید، زیرا همه چیز به خوبی مرتبط است و در پایان سریال توضیح داده شده است.

 1. Gakkougurashi

اوه این چیه انیمه‌ای از زندگی که یک برچسب ترسناک در کنارش دارد؟ این باید نوعی اشتباه باشد، درست است؟

شاید فقط رتبه دهی وحشتناکی مانند روزهای مدرسه یا چیزهای دیگر داشته باشد. باور کنید یا نه، اما این در واقع نمایانگر چیزی بود که این نمایش در مورد آن است، منهای قسمت آخر. زیرا در دنیایی که پس از یک آخرالزمان زامبی ویران شده است، گروهی از دختران دبیرستانی باید وانمود کنند که هنوز همه چیز خوب است. و اینکه هنوز هم زندگی وجود دارد که ارزش زندگی کردن را دارد. منظورم این است که این چشم انداز به تنهایی ترسناک است. چه رسد به کل چیز زامبی.

 

 1. Higurashi no Naku Koro ni

این انیمیشن در سال 2006 شروع شد اما هنوز هم به عنوان یکی از بهترین انیمه های ترسناکی است که می توانید در بازار پیدا کنید.

تصور کنید یک روز تابستانی آرام با دوستان به اشتراک گذاشته شود، سیکاداها وزوز کنند، فعالیت های سرگرم کننده بعد از مدرسه، و خورشید غروب کند و همه با هم بخندند.

همه چیز در شهر روستایی Hinamizawa عالی است. یعنی تا زمانی که اتفاقات عجیبی در اطراف شهر رخ می دهد، قتل ها اتفاق می افتد و زندگی دوستان به واقعیت های تاریک تبدیل می شود. هیگوراشی برای اولین بار به نظر می رسد که یک انیمه معمولی از زندگی/زندگی مدرسه است که در طول هر آرک نادرست بودن آن ثابت می شود.

شخصیت های شاد به زودی دچار پیچ خوردگی، روان پریشی می شوند و شروع به کشتن یکدیگر به روش های وحشیانه می کنند. چرا این اتفاق می افتد؟ این وظیفه ناظر است که رویدادها و قوس های مختلفی را که اغلب به مرگ ختم می شوند، کنار هم بگذارد. در ابتدا، هیگوراشی گیج کننده است، اما ادامه تماشا و کشف اسرار دهکده روستایی و کشف توطئه های حوادث ارزشش را ندارد. این انیمه ترسناک عالی برای طرفداران این ژانر است، اما قطعا برای افراد ضعیف مناسب نیست، زیرا بسیار خشن است و صحنه های بسیار آزاردهنده ای از شکنجه، آسیب بدنی و قتل دارد. این واقعیت آن را به یک انتخاب عالی برای داشتن حال و هوای هالووین تبدیل می کن.

 1. Danganronpa

برترین انیمه های ترسناک

در آکادمی  Hope’s Peak، فقط مجرم‌ها مجاز به ثبت نام هستند. بر اساس مهارت ها و استعدادهای هر دانش آموز عنوان خود را اعطا می کنند.

پانزده دانشجوی جدید امسال به فارغ التحصیلان پیوسته اند که یکی از آنها ماکوتو نایگی است. پس از ورود به شانس محض، عنوان “شانس فوق العاده سطح دبیرستان” به او داده می شود. چیزی که به عنوان هیجان و خوشحالی از عضویت در این آکادمی مشهور شروع می شود، به احساسات وحشتناک محو می شود.

مدیر Monokuma با دانش آموزان جدید روبرو می شود، آنها را در داخل مدرسه به دام می اندازد و از آنها می خواهد که بدون اینکه کسی بداند یکی از خود را بکشند. این تنها راهی است که همه آنها می توانند فرار کنند چه برسد به اینکه فارغ التحصیل شوند. اگر جنایت کشف شود، به قاتل شلخته قول اعدام داده می شود. ایده این مسابقه هولناک این است که فقط یک فارغ التحصیل سرپا بماند.

 1. Ghost Hunt

تانیاما مای و گروه دوستانش دوست دارند بنشینند و داستان ارواح را به اشتراک بگذارند. و مدرسه آنها به دلیل یک ساختمان متروکه قدیمی که درست در کنار آن قرار دارد، به ویژه برای آنها مشهور است. داستان های زیادی در رابطه با ساختمان متروکه وجود دارد. یک روز، در حین صحبت گروهی، شیبویا کازویا آنها را قطع می کند. کازویا در حالی که تنها 17 سال دارد، رئیس شرکت تحقیقات روانی شیبویا است. اصول مدرسه مای از او دعوت کردند تا داستان های اطراف ساختمان متروکه را بررسی کنند. به دلیل یک سری اتفاقات، مای با کازویا درگیر می شود و آنها با هم شروع به تحقیق در مورد ساختمان می کنند. اگر ارواح را دوست دارید، پس این انیمه ترسناک یک کشف عالی برای شما خواهد بود.

 1. Jigoku Shoujo Futakomori

برترین انیمه های ترسناک

برترین انیمه های ترسناک

انتقام. این چیزی است که وقتی همه چیز سخت می شود یا مشکلات در زندگی ادامه می یابند، آرزوی آن را داریم.

قلدرها، خیانت ها و موارد دیگر می توانند ما را آزار دهند و ما را وادار به انتقام گیری کنند. در Hell Girl یک وب سایت ویژه وجود دارد که کسانی که کینه های قدرتمندی دارند می توانند در نیمه شب به آن دسترسی داشته باشند.

در آنجا ممکن است نامی وارد کنند و آن شخص به جهنم فرستاده شود. با این حال، هنوز بهای سنگینی برای پرداخت وجود دارد. به کسانی که درخواست کینه را دارند یک عروسک وودو با نخ قرمز داده می شود. اگر کاربر نخ را بکشد، انتقام انجام خواهد شد. با این حال، روح آنها نیز هنگام مرگ به جهنم فرستاده می شود.

Hell Girl نه تنها داستان‌های مستقل جالبی در هر قسمت دارد، بلکه موقعیت‌های زیادی را نیز برای سرگرم‌کننده و تازه نگه‌داشتن آن ارائه می‌دهد. همه این رشته را نمی کشند، در حالی که دیگران قوانین را دور می زنند. داستان پس زمینه Hell Girl با نام مستعار Ai Enma نیز مورد بررسی قرار می گیرد و ما به منشا و جایگاه او در جهان پی می بریم. برای کسانی که عاشق داستان های انتقام جویی و عناصر ترسناک کلاسیک هستند، دختر جهنمی قطعا یک انتخاب فوق العاده است، با فصل ها و قسمت های زیادی برای تماشا.

 1. Shinsekai Yori

برترین انیمه های ترسناک

بیایید در مورد چیزهای روانی صحبت کنیم، قطعه بعدی در لیست ما اثری ترسناک است که به نام Shinsekai Yori شناخته می شود. این سریال به زندگی ساکی واتانابه می پردازد. می بینید که ساکی دارای قدرت روانی است اما او تنها نیست.

افراد دیگر نیز دارای قدرت روانی هستند و کسانی که دارند، در آکادمی سیج تحصیل می کنند. همانطور که ساکی دوستان جدیدی پیدا می کند، در معرض دیدگاه های جدید قرار می گیرد. با این حال، به زودی دوستان او متوجه می شوند که این دنیا به آن اندازه که به نظر می رسد ایده آلیستی نیست. بنابراین، همه سعی می کنند حقیقت این قلمرو را بیاموزند و آنچه را که می شناسند واقعاً لرزان است. سریال را تماشا کنید تا متوجه معنی ترسناک شوید. این انیمه برای افرادی که عاشق رمز و راز هستند و مدرسه با روایت آنها ترکیب شده است عالی است. بیایید بگوییم که این ترکیب در اینجا عالی عمل می کند.

 

 1. Mieruko-chan

اگرچه این انیمه جدید منتشر شده است، اما توانست توجه زیادی از طرفداران در سراسر جهان را به خود جلب کند.

این Mieruko-chan است. این نمایش درباره دختری به نام میکو یوتسویا به ما می گوید که با توانایی دیدن ارواح مورد نفرین قرار گرفته است. و این ارواح مزاحم به هیچ قیمتی او را ترک نمی کنند.

او می تواند همه آنها را ببیند و وقتی این را می گویم به من اعتماد کند، همه آنها وحشتناک هستند. با این حال، او تصمیم می گیرد وجود آنها را نادیده بگیرد و به زندگی مدرسه ای خود ادامه دهد. اما توانایی نادیده گرفتن ارواح واقعی به شجاعت زیادی نیاز دارد. و بنابراین، این سفر میکو بسیار دردناک خواهد بود. این انیمه به خوبی کمدی و ترسناک را با هم ترکیب می کند.

 

 1. Blood+

برترین انیمه های ترسناک

سایا اوتاناشی یک دختر معمولی است که زندگی منظمی دارد، اما نمی تواند گذشته خود را به یاد بیاورد. یک روز در حالی که در مدرسه است، توسط یک هیولای خونخوار مورد حمله قرار می گیرد. هنگامی که به نظر می رسید همه امیدها از دست رفته بود و زندگی سایا در شرف پایان بود، مرد مرموز هایجی آمد.

هایجی سایا را مجبور کرد که خون او را بنوشد. سایا پس از نوشیدن خون وارد حالت خلسه می شود و بدون اینکه متوجه شود هیولا را می کشد. او به آرامی شروع به یادآوری گذشته خود می کند اما نه به طور کامل. هایجی توضیح می دهد که برای سازمانی به نام سپر سرخ کار می کند.

Red Shiled تنها با یک هدف ساخته شده است و آن کشتن این هیولاهای خونخوار است. به زودی سایا به هایجی می پیوندد و با او برای سپر سرخ شروع به کار می کند. اگر به خون آشام ها علاقه دارید، این انیمه ترسناک همان چیزی است که به دنبال آن بوده اید.

 

 1. Ajin

برترین انیمه های ترسناک

برترین انیمه های ترسناک

نسخه انیمه این مانگای فوق‌العاده خزنده به تازگی در سال 2016 پخش شد.

انیمه “Ajin: Demi-Human” در مورد ناگای کی است که در حال تجربه یک تصادف تقریباً کشنده است، اما تصادفی که به او اجازه می دهد بفهمد که او در حقیقت یک “آجین” است. یادگیری در مورد قدرت های فوق العاده احیا کننده و ژن های تقریباً جاودانه او فقط نوک کوه وحشت است. ناگای همچنین یک مهارت تاریک را کشف می کند، او می تواند “ارواح سیاه” را آشکار کند. این موجودات جنگی دیوانه و سایر آجین ها در خدمت بهبود خط داستانی سریال هستند و آن را به اعماق داستان سرایی تاریک می برند. دولت ها و مردم عادی همیشه در برابر تهدید فزاینده آجین دفاع می کنند. هیچ یک از طرفین کاملاً بی گناه نیستند و به احساسات و واکنش های پیچیده ای که در این سریال ترسناک وجود دارد می افزاید. آزمایش، سوء استفاده بی‌رحمانه از آجین، و قتل‌های خونین تنها بخشی از چیزهایی است که طرفداران از این نمایش عالی انتظار دارند.

Ajin یکی از سریال های انیمه ترسناک است که من بیشتر از همه آن را توصیه می کنم. و دلیل اینکه من این کار را انجام می دهم عمدتاً به این دلیل است که بسیاری از مردم از این انیمه اجتناب می کنند. دلیل اجتناب از آن عمدتاً به دلیل CGI است. اکنون می دانم که بسیاری از مردم از CGI متنفرند. با این حال، Ajin  واقعاً خوب انجام شده است، ممکن است در ابتدا کمی متفاوت به نظر برسد. اما خیلی سریع به آن عادت می کنید و CGI بد انجام نمی شود. واقعاً خوب کار شده است و در کل انیمیشن خوب است. این انیمه محیطی تاریک دارد و روی چیزهایی مانند نیمه انسان ها، مرگ، جاودانگی، تروریسم، پروژه های نظامی مخفی و غیره تمرکز دارد. اگر چنین نمایش هایی را دوست دارید، پس این قطعاً یکی دیگر از برنامه های خوب برای شما است.

 

 1. Corpse Princess

برترین انیمه های ترسناک

Shikabane Hime، یک مانگای فوق‌العاده موفق، نسخه انیمه‌ای از «جسد شاهزاده خانم» در سال 2008 پخش شد و ردپای موفق سازنده‌اش را دنبال کرد. ماکینا هوشیمورا «شاهزاده خانم جسد» است. این دختر مرده برای ورود به بهشت به دنبال 108 مرده دیگر می‌گردد و آنها را شکار می‌کند – به طور خاص، شیکابان (جمع) به نام “هفت ستاره”. یک فرقه مخفی (فرقه کوگون) از راهبان بودایی (به ویژه کیسی تاگامی) به او در کاری که آنها را یک تلاش نجیب می دانند کمک می کنند. ماکینا و خانواده اش قربانی قتل شدند و انگیزه او را برای خلاص شدن از شر مردگان و نجات دیگران از سرنوشت مشابه افزایش داد. روشی که او از مسلسل های دوتایی MAC-11 استفاده می کند به جذابیت او به عنوان یک شخصیت در سریال های ترسناک می افزاید.

 

 1. High School of the Dead

برترین انیمه های ترسناک

The Walking Dead هنوز هم سری زامبی‌های محبوب به حساب می‌آید و در مورد کارتون‌ها، نمایش‌ها و انیمیشن‌ها عشق زیادی برای شکست دادن مردگان وجود دارد.

High School of the Dead چیدمان معمولی برای داستان ترسناک زامبی دارد که شایسته یک جایگاه در این لیست است. یک بیماری همه گیر به نام “شیوع” در سراسر ژاپن گسترش می یابد و انسان ها به زامبی تبدیل می شوند در حالی که گروه هایی از دانش آموزان برای زنده ماندن تلاش می کنند.

این به‌طور باورنکردنی عمومی به نظر می‌رسد، مخصوصاً با شخصیت‌های به ظاهر کلیشه‌ای انیمه‌های تروپیش. با این حال، دبیرستان مردگان ثابت می کند که چیزی بیشتر از آن چیزی است که به تصویر می کشد. اخلاق زیر سوال می رود، شخصیت ها تغییر غیرمنتظره ای پیدا می کنند و نمایش در کل تماشای لذت بخشی است. صحنه های اکشن به خصوص وحشتناک هستند و داستان پشت همه گیری بسیار جالب است.

با این حال، یک چیز در مورد دبیرستان مردگان وجود دارد. تعداد زیادی از طرفداران سرویس و لحظات “ecchi” وجود دارد که آن را به ساعتی مناسب برای همه مخاطبان تبدیل نمی کند.

حتی اگر از طرفداران این نوع انیمه نیستید، باز هم ممکن است با یک داستان ترسناک خوب شما را شگفت زده کند. متأسفانه، ممکن است هرگز نتیجه ای نبینیم، زیرا نویسنده سریال، دایسوکه ساتو سال 2022 درگذشت. کار او هرگز فراموش نخواهد شد، و به عنوان نمونه ای از یک انیمه زامبی خوش ساخت برای سال های آینده خدمت می کند.

 

 1. Umineko no Naku Koro ni

برترین انیمه های ترسناک

برترین انیمه های ترسناک

یک گردهمایی مرگبار خانوادگی ما هیگوراشی را به عنوان یکی از برترین انیمه های ترسناک برای تماشا فهرست کردیم، اما سریال معروف دیگری توسط 07th Expansion  وجود دارد که شما را ناراحت می کند و با داستانی وحشتناک غافلگیرتان می کند.

Umineko بخشی از سریال When They Cry است، اما با بازیگران و داستان کاملاً متفاوت.

در سال 1986، اعضای خانواده محترم Ushiromiya برای کنفرانس سالانه خود گرد هم می آیند. با این حال، آن سال با بسیاری از آنها متفاوت است، زیرا رئیس خانواده ثروتمند در شرف مرگ است و بزرگسالان باید تصمیم بگیرند که چگونه ثروت او را بین آنها تقسیم کنند. شخصیت اصلی Battler نام دارد، پسر یکی از Ushiromiya. او متوجه می شود که شایعاتی در مورد جادوگری به نام بئاتریس وجود دارد که معمایی دارد که منجر به جانشین بعدی خانواده می شود.

البته، بدون عنصر ترسناک، سریال When They Cry نخواهد بود و آن وقت است که همه چیز واقعاً جالب می شود. طوفان می آید و شش عضو خانواده کشته می شوند. بلافاصله پس از آن، مشخص می شود که اگر معمای بئاتریس قابل حل نباشد، مردم همچنان به شیوه های وحشتناک و نگران کننده خواهند مرد. فانتزی در مقابل واقعیت و همچنین وجود جادوگران در دنیای انسان ها زیر سوال می رود. اگرچه رمان صدای بصری (موجود در استیم!) داستان کامل را ارائه می‌دهد، و این انیمه در نقطه‌ای متوقف می‌شود که بسیاری از رازها حل نشده باقی می‌مانند، اما هنوز ارزش یک ساعت را دارد تا این خارش وحشتناک را از بین ببرد. احتیاط: مانند هیگوراشی، قلباً برای افراد ضعیف مناسب نیست!

 1. Gantz

ترسناک علمی تخیلی در بهترین حالت خود، گانتز قطعاً برای کسانی نیست که با قتل های وحشتناک و صحنه های دلخراش ناراحت می شوند. دنیای گانتز کشنده، نفرت انگیز و اجتناب ناپذیر است.

یک روز، دو مرد تلاش می کنند تا جان یک مرد بی خانمان را نجات دهند، اما در نهایت خودشان می میرند. آنها سپس خود را در یک آپارتمان بایر، با یک کره سیاه به نام Gantz می بینند. در اینجا زندگی آنها متعلق به موجودی است که آنها را مجبور به انجام ماموریت هایی برای کشتن بیگانگان می کند. آنها نمی توانند تا زمانی که یک ماموریت تکمیل شود، آنجا را ترک کنند.

هنگامی که یک شرکت کننده 100 امتیاز به دست آورد، 3 گزینه دارد: بازگشت به زندگی عادی خود با پاک کردن خاطرات گانتز، یک سلاح منحصر به فرد و قدرتمند، یا احیای فردی که توسط گانتز مرده است. در ابتدا، به نظر جالب می رسد، اما گانتز واقعاً وحشتناک است. اندام‌ها قطع می‌شوند، سرها منفجر می‌شوند و مردم به سبک کلاسیک ترسناک علمی تخیلی با مرگ روبرو می‌شوند. این برای افراد ضعیف و فقط برای مخاطبان بالغ نیست.

 

 1. Deadman Wonderland

Deadman Wonderland  یکی از آن سریال‌های منحصربه‌فرد است که باید آن را دوست داشته باشید. متأسفانه سریال انیمه ترسناک هرگز فصل دوم را دریافت نکرد. در فصل اول قطع شد، بنابراین اگر می‌خواهید این برنامه را تماشا کنید، باید آماده باشید تا بعد از آن به خواندن مانگا بروید. من شخصاً بعد از اتمام داستان مانگا را نخواندم به امید اینکه فصل 2 شود، اما هرگز این کار را نکرد. و بعداً، من قبلاً سریال را فراموش کردم.

اگرچه دارای نقاط ضعفی است Deadman Wonderland هنوز هم نمایش بسیار خوبی برای تماشا است. داستان به دنبال گانتا ایگاراشی پس از محکوم شدن به قتل همه همکلاسی هایش است. غافل از آنچه اتفاق افتاده است، گانتا به زندان فرستاده می شود. در زندان، گانتا به آرامی شروع به کشف وقایعی می کند که او را به زندان می برد و سعی می کند فردی را که او را برای قتل متهم کرده است، پیدا کند.

 1. Tokyo Majin Gakuen Kenpucho: Tou

تاتسوما هییو یک دانشجوی انتقالی است که به تازگی به آکادمی ماگامی در شینجوکو رسیده است. در آنجا او کیویچی، آئوی، ساکورای و دایگو را ملاقات می کند، همه افرادی که قبلاً هرگز با یکدیگر صحبت نکرده بودند.

یک روز، یک اختلال در Ryumyaku (جریان اژدها)، یک جریان از انرژی محرمانه رخ می دهد. این توانایی های ماوراء طبیعی را در 5 دانش آموزی که به تازگی ملاقات کرده اند بیدار می کند. پس از به دست آوردن قدرت، آنها باید با شیاطین مبارزه کنند.

انیمه خوب شروع می شود و شما را به خود جذب می کند، اما شما را گیج می کند. حدود 7 تا 8 قسمت طول می کشد تا داستان و محیط جهان را بهتر بشناسید. پس از آن، این انیمه ترسناک واقعاً در بسیاری از زمینه ها مانند فانتزی، اکشن و درام ارائه می شود.

برای دانلود انیمه های معرفی شده، به سایت انیمه لیست مراجعه کنید.

این پست به صورت میانگین هر 5 روز بروزرسانی خواهد شد

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پیام بگذارید