مورد انتظارترین انیمه های بهار 2023

توسط Alireza

مورد انتظارترین انیمه های بهار 2023

با مدیریت وضعیت ناپایدار ناشی از همه‌گیری COVID-19، استودیوهای انیمه آماده می‌شن تا آثار جدید خودشونو تو سال 2023 منتشر کنن؛ ما هم در انیمه لیست مشتاقیم که انیمه ها رو برا شما زیرنویس کنیم و برای دانلود قرار بدیم تا بتونین لذتشو ببرین. بعد از انیمه های برجسته فصل زمستان 2023 که شامل Vinland Saga Season 2 و فصل دوم Tokyo Revengers بودن، از آوریل تا ژوئن 2023 می تونین انتظار طیف گسترده ای از انیمه های جدید رو داشته باشین.

  1. انیمه Demon Slayer: Swordsmith Village Arc (Season 3)

انیمه های بهار 2023

Demon Slayer یا  Kimetsu no Yaiba قطعاً در بهار 2023 مرکز توجه طرفداران انیمه در سراسر جهانه. جدیدترین و سومین فصلش با عنوان Swordsmith Village Arc هم از فصل قبلی که Entertainment District Arc بود و در سال 2021 منتشر شد، پیروی می‌کنه. بر اساس مجموعه مانگای برجسته شخص Koyoharu Gotouge، فصل سوم Demon Slayer‎ توسط استودیو Ufotable، همچون دو فصل گذشته و فیلم سینمایی فوق‌العاده‌ش یعنی Mugen Train  ساخته شده و پخش می‌شه. علاوه بر قهرمان داستان تانجیرو، خواهر کوچکش نزوکو، دوستانش زنیتسو و اینوسکه، فصل 3 روی حضور شخصیت های جدید هاشیرا، میتسوری کانروجی و مویچیرو توکیتو متمرکز خواهد بود.

  1. انیمه Dr. Stone: New World (Season 3)

انیمه های بهار 2023

انیمه دکتر استون: دنیای جدید، فصل سوم انیمه ماجراجویی و علمی تخیلی محبوب، یکی از موردانتظارترین انیمه هاییه که در بهار سال 2023 منتشر میشه. این انیمه در ادامه قسمت اسپشال  Dr. Stone: Ryuusui توسط TMS ساخته شده. این شاهکار علمی تخیلی مدرن از مجموعه مانگایی با همین نام اقتباس شده؛ Dr. Stone: New World‎ داستان دانشمند نابغه سنکو ایشیگامی و سایر بازماندگان در دنیای عصر حجر رو روایت می‌کنه که به دریانورد ماهر ریوسوی نانامی و پیشکارش فرانسوا اجازه می دن تا به پادشاهی علم بپیوندن، اونا به سمت دیگه ای از دنیا می‌رن تا دنبال منبع نیرویی مهم بگردن.

  1. Oshi no Ko

انیمه های بهار 2023

انیمهOshi no Ko  ، انیمه جدیدیه  که طرفدارای زیادی از زمان انتشار مانگاش منتظر اقتباس انیمهش بودن. اثر مانگای منگو یوکواری، توسط نویسنده معروف آکا آکاساکا نوشته شده که به خاطر انیمه کمدی عاشقانه محبوب Kaguya-sama: Love Is War شناخته شده‌س. این انیمه توسط استودیو Doga Kobo ساخته شده. این انیمه با معرفی یه آیدل دختر بسیار محبوب ژاپنی، آی هوشینو شروع میشه و درست پس از تولد دوقلوهاش در ابتدای داستان توسط شخصی کشته می‌شه. دو شخص کلیدی مرتبط با آی تو زندگی قبلیشون به عنوان بچه‌هاش تناسخ پیدا می‌کنن و برای کشف حقیقت قتل، وارد صنعت نمایش می‌شن. انیمه Oshi no Ko بخشی از موقعیت های فعلی صحنه سرگرمی ژاپنو قراره به خوبی به تصویر بکشه.

  1. انیمه KonoSuba: An Explosion on This Wonderful World!

برای کسایی که مشتاق تماشای فصل جدید ایسکای محبوب KonoSuba هستن، اسپین‌آف انیمه KonoSuba: An Explosion on This Wonderful World ساخته شده و قراره تو بهار 2023 پخش شه. این انیمه از مجموعه لایت ناول سه جلدی Natsume Akatsuki، اقتباس شده. فصل جدید کونوسوبا توسط استودیو Drive ساخته شده که همچنین قراره فصل سوم انیمه KonoSuba رو بعدا بسازه. تو این فصل قراره سرگذشت مگومین، جادوگر 14 ساله روایت شه، یعنی زمانی که او به زندان سرخ، آکادمی جادو در روستای جادویی کریمسون میره.

  1. انیمه Hell’s Paradise: Jigokuraku

طرفدارای مانگا و انیمه های امروزی می دونن که کیفیت انیمه های جدید اقتباس شده از مجموعه های موفق مانگا تقریبا تضمین شده‌س. این انیمه اکشن تاریک-فانتزی از مانگایی نوشته یوجی کاکو اقتباس شده. کیفیتش هم به دلیل حضور استودیو Mappa که جوجوتسو کایسن و ChainsawMan رو ساخته، باید بالا باشه. داستان انیمه تو اواخر دوره ادو، روی یک نینجا قدرتمند با اسم گابیمارو متمرکزه که در اثر خیانت توسط همکارش دستگیر و به مرگ محکوم میشه. یه مأمور اعدام زن به اسم یامادا آسائمون ساگیری بهش این شانسو می‌ده که اگه بتونه با موفقیت اکسیر جاودانگی رو از جزیره‌ای دورافتاده به ارمغان بیاره، از حکم اعدامش اجتناب کنه. منتظر دانلود انیمه Hell’s Paradise: Jigokuraku از انیمه لیست، باشین.

  1. انیمه Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage

انیمه Ranking of Kings از زمان شروع فصل اولش محبوبیت چشمگیری داشته. مجموعه مانگاش هم توسط سوسکه توکا به صورت سریالی پخش شده و قراه بعد از فصل اول، دنباله‌ای به اسمRanking of Kings: Treasure Chest of Courage  در بهار 2023 توسط Wit Studio ساخته و پخش شه. رتبه بندی پادشاهان در یک دنیای فانتزی اتفاق میفته که در آن پادشاهای هر کشور بنا به قدرتاشون رتبه بندی می شن. بوجی، شاهزاده کوچولوی پادشاهی Bosse، با وجود اینکه ناشنوا به دنیا اومده و بدن بسیار کوچولویی داره، آرزو داره که پادشاه این پادشاهی بشه. در انیمه لیست با این کوچولوی شجاع همراه باشین.

 

همچنین شما میتونید از این لینک تمام انیمه هایی که در بهار 2023 پخش میشن رو مشاهده کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پیام بگذارید