برترین انیمه های عاشقانه

توسط Alireza

در این پست به معرفی برترین انیمه عاشقانه عاشقانه و رمانتیک میپرذاریم. امیدوارم لذت ببرید

 1. Toradora

برترین انیمه های عاشقانه

برترین انیمه های عاشقانه

رتبه یک به تورادورا می رسد. این انیمه عاشقانه دبیرستانی هر چیزی را که می توانید بخواهید دارد. درام، تراژدی، کمدی، سرگرم کننده، اکشن و غیره.

در مورد مردی به نام ریوجی صحبت می کند که به نظر می رسد یک خلافکار است اما نیست. و تایگا که به نظر یک دختر ناز می آید اما نیست. این دو نفر عاشق بهترین دوستان یکدیگر هستند. و بنابراین، آنها تصمیم می گیرند با هم جمع شوند تا یکدیگر را تنظیم کنند. با این حال، در این سفر، آنها آنقدر به یکدیگر نزدیک می شوند که داستان عشق ممکن است چرخش های غیرمنتظره ای پیدا کند. تایگا و ریوجی قرار است زیبایی واقعی عاشقانه دبیرستان را تجربه کنند. و آنها می دانند که برای تبدیل شدن به زوجی که می خواهند به دست آورند چه چیزی لازم است.

این قراره که جالب باشه! و به همین دلیل تورادورا در صدر فهرست ما قرار گرفته است.

 1. Shigatsu Wa Kimi No Uso

برترین انیمه های عاشقانه

این یک انیمه شگفت انگیز دیگری است که باید در اسرع وقت آن را تماشا کنید. چرا؟ زیرا می تواند قلب شما را مانند کره آب کند.

این سریال بر روی یک پیانیست کلاسیک به نام کوسی آریما تمرکز دارد که در زندگی خود با یک حادثه تلخ روبرو شده و اکنون در مسیر افسردگی قرار گرفته است. با این حال، زمانی که کائوری میازونو وارد زندگی او می شود، ممکن است همه چیز تغییر کند. او می خواهد آن برتری را که کوسی داشت، بازگرداند. و این زمانی است که نمایش درخشان تر خواهد شد. به همین دلیل است که Your Lie In April یکی از جذاب ترین سریال های انیمه‌ایی است که می توانید تجربه کنید.

ارتباط عاطفی که با رسانه موسیقی ایجاد می شود بسیار خوب است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

 1. Seishun Buta Yarou Wa Bunny Girl Senpai No Yume Wo Minai

برترین انیمه های عاشقانه

برترین انیمه های عاشقانه

آره عنوان خیلی طولانیه با این حال، نمایش بسیار جالب تر از عنوان آن است.

برای نایب قهرمانی، ما یکی از دلچسب ترین و در عین حال دلخراش ترین سریال های تمام دوران را داریم، Bunny Girl Senpai.

این انیمه زیبا بر روی مفهوم “سندرم بلوغ” تمرکز دارد که در آن قربانی افکار منفی خود را به واقعیت تبدیل می کند. و این همان چیزی است که زمانی اتفاق می‌افتد که مدل ساکوراجیما مای شروع به نامرئی شدن می‌کند، همانطور که امیدوار بود به دلیل حرفه‌اش از دید همه خارج شود. با این حال، ساکوتا آزوساگاوا که سندروم بلوغ را از نزدیک تجربه کرده است، به نجات او می‌آید و نمی‌خواهد کسی این کار را انجام دهد.

بدین ترتیب سفر این زوج زیبا برای دور هم جمع شدن، شناختن یکدیگر و کمک به دیگران در این روند آغاز می شود. و فقط بگوییم که آنها در یک ماجراجویی برای تبدیل شدن به یکی از بهترین زوج های تاریخ انیمه هستند.

من نمی خواهم چیزی راجب این انیمه زیبا بهتون بگم. تنها چیزی که می خواهم این است که شما این لیست را کامل کنید و بلافاصله به تماشای آن بروید. با انجام این کار تجربه زیبای زیادی در زندگی خود خواهید داشت زیرا این انیمه پر از لحظات خنده دار است اما برخی از عناصر رمانتیک نیز وجود دارد که مطمئناً قلب شما را به حرکت در می آورد.

 1. Clannad

برترین انیمه های عاشقانه

زیبایی کلناد خیلی زیاد است. و من حتی نمی توانم توصیف کنم که چقدر یک انیمه شگفت انگیز است. بدون شک یکی از بهترین هایی است که این صنعت می تواند ارائه دهد.

کلناد در مورد مردی به نام تومویا اوکازاکی به ما می گوید که قبلاً دید کاملی به زندگی داشت. با این حال، همه اینها زمانی تغییر می کند که او با ناگیسا فوروکاوا دوست می شود و متوجه مشکلات او می شود. ناگیسا می خواست کلوپ درام را احیا کند و تومویا موافقت کرد که به او کمک کند زیرا هیچ کاری بهتر از این نداشت. اما در روند کمک به او و دوستانش، متوجه می شود که آنها باید از سر چه چیزی بگذرند و به زودی به این نتیجه می رسد که زندگی کسل کننده اش بسیار بیشتر از آن چیزی است که در ابتدا فکر می کرد. کلناد یکی از بهترین سریال هایی است که تا به حال منتشر شده است. با این حال، شما باید Clannad After Story  را نیز تماشا کنید تا متوجه شوید که چرا این را می گویم. و هنگامی که این کار را انجام دادید، مطمئن شوید که دوباره به اینجا بازگردید و از من تشکر کنید.

 1. Yahari Ore No Seishun Love Comedy Wa Machigatteiru

برترین انیمه های عاشقانه

برترین انیمه های عاشقانه

زیبایی این انیمه در ماهیت واقعی و واقعی آن نهفته است. به چالش کشیدن پیچیدگی های عاشقانه دبیرستانی، ما Oregairu را داریم.

سریال درباره مرد خودشیفته ای به نام هیکیگایا هاچیمن است که فکر می کند تمام لحظات شادی که در جوانی تجربه می کنیم دروغی بیش نیست. و هر چیزی که در این بین قرار دارد فقط یک نما است. ناگفته نماند که این طرز فکر به او اجازه نمی داد دوستان زیادی داشته باشد. با این حال، زندگی این فرد تنها با یوکینوشیتا یوکینو تغییر می کند. همانطور که آنها یک باشگاه خدماتی را از سر تعهد راه اندازی می کنند، هیکیگایا متوجه می شود که روند فکر و دیدگاه او مناسب نیست.

 1. Sakura-Sou No Pet Na Kanojo

زیبایی این داستان در منحصر به فرد بودن آن است. و به همین دلیل است که ساکوراسو یک نمایش قابل احترام در جامعه است. در مورد پسری به نام سوراتا صحبت می کند که مدت زیادی در یک خوابگاه بوده است. تقریباً همه اعضای خوابگاه ها بزهکار هستند و مسائل آنها در سطوح مختلف بسیار متفاوت است.

سوراتا در راه بود تا این خوابگاه را ترک کند و به جای دیگری نقل مکان کند که ناگهان ماشیرو شینا به آن ملحق شد. و اینجاست که همه چیز جالب می شود. چرا؟ زیرا در حال حاضر، آنها در راه تبدیل شدن به یکی از جذاب ترین زوج های مشترک هستند. با این حال، با توجه به شخصیت های متضادی که آنها برای یکدیگر دارند، این کار آسان نخواهد بود. اجازه بدهید تا ببینیم که چطور پیش خواهد رفت.

 1. Kaichou Wa Maid-Sama

برترین انیمه های عاشقانه و رمانتیک

Maid Sama  یکی از درخشان ترین انیمه های عاشقانه ای است که تا به حال بدون شک آن را تماشا کردید تماشا کرده اید. به همین دلیل است که در این لیست رتبه بالایی دارد.

در مورد دختری به نام میساکی آیوزاوا صحبت می کند که اولین رئیس شورای دانش آموزی دختر مدرسه خود است. با این حال، این باعث شده است که او نسبت به قوانین خود و به رسمیت شناختن آنها کاملاً سختگیر باشد. اما طنز ماجرا این است که خود میساکی نقش مهمی را از مدیریت مدرسه دنبال نمی کند. او در یک کافه خدمتکار کار می کند و مدرسه این اجازه را نمی دهد. بدتر از آن، تاکومی اوسویی در نهایت او را در حال کار می بیند. و حالا، او قرار است از زندگی خود لذت ببرد و تمام روز میساکی را درباره راز او مسخره کند.

 1. Horimiya

این یک انیمیشن عاشقانه استاندارد است. با این حال، زیبایی آن دقیقاً در همین جاست. Horimiya یکی از شناخته شده ترین سریال های انیمه اخیر است که به لطف محبوبیت آن قبل از انتشار آن است.

در بیرون، این یک داستان استاندارد در مورد مردی به نام میامورا است که عاشق هوری کیوکو می شود. و این دو در نهایت به یک رابطه با هم ختم می شوند که در آن جنبه نادیده خود را برای بهبود یکدیگر بیان می کنند. فرض هوریمیا استثنایی نیست. با این حال، سادگی در داستان سرایی و روایت کلی آن چیزی است که آن را شایسته قرار گرفتن در این لیست می کند. ما نمی توانیم زیبایی داستان اصلی و در عین حال جذاب آن را نادیده بگیریم. و به همین دلیل رتبه بالایی دارد.

 1. Nana

برترین انیمه های عاشقانه و رمانتیک

این نمایش درباره چیزهای زیادی است: موسیقی، دوستی ها، آرزوها، رقابت ها و غیره. اما عشق، چه بین دوستان یا شرکا، موضوعی رایج است که در همه جهات پیش می رود. نمایش همه چیز در مورد یافتن خود واقعی شماست. و من فکر می کنم در نسل امروز، این یک ویژگی بسیار مهم است. نانا داستان دو دختر هر دو به نام نانا را برایمان تعریف می کند که بر اثر یک تصادف ناب با یکدیگر کنار می آیند. با این حال، این ملاقات زندگی هر دو را برای همیشه تغییر خواهد داد. زمانی که یکدیگر را می شناسند و یاد می گیرند، متوجه می شوند که نگاهشان به زندگی ناقص بوده است. و به زودی، هر دوی آنها خود را اصلاح می کنند تا سخت کار کنند و به آنچه می خواهند برسند.

Nana یک انیمه بالغ است که به مشکلات واقعی می پردازد و آنها را به زیبایی به تصویر می کشد. من به شما هشدار می دهم که برخی از رابطه های این نمایش شما را وادار به کندن موهای خود می کنند. برخی شما را به گریه می اندازند و برخی دیگر خالص ترین شکلی از اهدافی هستند که تا به حال دیده اید. این سریال فقط فراز و نشیب روابط را به قدری به نمایش می گذارد که به طور قانونی احساس می کنید مگس روی دیوار هستید.

این یک نمایش قدیمی است، و نه انیمه و نه مانگا تمام نشده اند (یا هرگز نخواهند شد). با این وجود من نمی توانم این نمایش را به اندازه کافی توصیه کنم، کاملاً ارزش دیدن دارد.

 1. Ouran High School Host Club

دبیرستان اوران یک باشگاه میزبان دارد. اما باشگاه میزبان چیست؟ این جایی است که پسران پولدار همه چیز را به هم می ریزند و سعی می کنند خانم ها را تحت تاثیر قرار دهند تا آن کاغذ را به دست آورند.

آیا یکی از این خانم ها علاقه زن است؟ خوب نه واقعا ببینید، فردی که کاملاً به باشگاه میزبان بی‌ربط است، در نهایت به یک پسر تبدیل می‌شود تا از پس آن بربیاید. به نظر می رسد که او بیش از هر یک از آنها یک چاد است، که او را در بین خانم ها محبوب تر می کند. اما او همچنین شخصیت قاتل “خارج از صحنه” دارد، بنابراین در بین مردان نیز بسیار محبوب می شود. عجیب است اما سرگرم کننده

 1. Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen

برترین انیمه های عاشقانه و رمانتیک

در اینجا ما انیمه درخشانی که به آن Kaguya Sama Love Is War می گوییم را داریم. تعجب کردی؟ آره، من هم اولین بار با شنیدن اسمش تعجب کردم.

اگر انیمه‌ای وجود دارد که شایسته شناخته شدن به عنوان پادشاه عاشقانه و کمدی باشد، باید کاگویا ساما عشق است جنگ باشد. چرا؟ بیایید نگاهی بیندازیم.

این سریال در مورد آکادمی شوچیین صحبت می کند که در آن فقط تحصیلکرده ترین و / یا ثروتمندترین دانش آموزان مجاز هستند.

رئیس شورای دانش آموزی آن مدرسه، میوکی شیروگانه، یک گلزن برتر سختکوش است که امتیاز مالی او چندان بالا نیست. و معاون رئیس جمهور کاگویا شینومییا است، زیبایی ثروتمندی از خانواده شینومیا که می تواند برای تولدش کشوری بخرد. آنها هر دو عاشق یکدیگر هستند.

با این حال آنها آرزو می کنند که طرف مقابل را وادار به اعتراف کنند تا در این جنگ دل ها شکست نخورند. اما آیا آنها می توانند یکدیگر را وادار به اعتراف کنند؟ فقط یک راه برای فهمیدن وجود دارد! این انیمه خیلی باهوشه آنقدر از مفهوم دعوا و عشق استفاده می کند که ما نمی توانیم عاشق آن نشویم.

انیمه فوق‌العاده، کمدی، اکشن صوتی، شخصیت‌ها، طرح و اجرا تنها تعداد انگشت شماری از ویژگی‌هایی است که این نمایش می‌تواند ارائه دهد. نمی توان انکار کرد که این بهترین انیمه کمدی رمانتیکی است که می توانید در حال حاضر تماشا کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پیام بگذارید