60 انیمه برتر اکشن

توسط Alireza

در این پست به معرفی 60 انیمه برتر اکشن میپردازیم و برترین انیمه های اکشن رو بهتون معرفی میکنیم

 1. Gintama

برترین انیمه های اکشن

بیست سال پیش، ژاپن دوره ادو متحمل شوک فرهنگی بزرگی شد – بیگانگانی به نام آمانتو به زمین حمله کردند، بر دولت کشور چیره شدند و حمل شمشیر توسط سامورایی‌های مغرور را غیرقانونی اعلام کردند.

علاوه بر این، بیگانگان مشاغل مردم را گرفتند و در حال حاضر ژاپن را به عنوان یک عرق‌فروشی با استفاده از بومیان به عنوان کارگر اداره می‌کنند.

در این دوران عجیب و غریب جدید، گینتوکی ساکاتا، یک سامورایی عجیب و غریب هستند که علائم تجاری شخصی او موهای نقره‌ای رنگ شده طبیعی، عشق او به هر چیز شیرین و اعتیادش به شونن جامپ است. شینپاچی شیمورا، وارث نوجوان سبک کاکیدو ریو. و کاگورا، یک دختر بیگانه فوق العاده قوی از قبیله قدرتمند یاتو. این سه نفر در یک مغازه مشاغل عجیب و غریب به نام Yoruzuya Gin-chan خوداشتغال می شوند، که تقریباً هر کاری را با قیمتی انجام می دهد، از پیدا کردن بچه گربه های گم شده تا نجات جهان. متأسفانه، مشاغل به ندرت طبق برنامه پیش می روند، یا به اندازه کافی برای پوشش درد و رنجی که کارمندان با آن مواجه می شوند، پرداخت می شود – به اجاره آنها اهمیتی نمی دهید.

 

 1. Fullmetal Alchemist: Brotherhood

برترین انیمه های اکشن

(برای به دست آوردن چیزی باید چیزی با ارزش برابر از دست رفت.)

کیمیاگری به این قانون مبادله معادل محدود می شود – چیزی که برادران جوان ادوارد و آلفونس الریک تنها پس از تلاش برای تغییر شکل انسانی متوجه می شوند: یک عمل ممنوعه کیمیاگری.

آنها بهای وحشتناکی را برای تخلف خود می پردازند – ادوارد پای چپ خود را از دست می دهد، آلفونس بدن فیزیکی خود را از دست می دهد. تنها با فداکاری ناامیدانه بازوی راست ادوارد است که می تواند روح آلفونس را به زره بچسباند.

ویران و تنها، این امید است که هر دو در نهایت به بدن اصلی خود بازگردند که به ادوارد الهام می‌دهد تا اندام‌های فلزی به نام «خودکار» را به دست آورد و به یک کیمیاگر دولتی، کیمیاگر تمام فلز تبدیل شود.

سه سال بعد، برادران به دنبال سنگ فیلسوف می‌گردند، یادگاری اسطوره‌ای که به یک کیمیاگر اجازه می‌دهد بر قانون تبادل معادل غلبه کند. حتی با وجود متحدان نظامی سرهنگ روی موستانگ، ستوان ریزا هاوکی و سرهنگ میس هیوز، برادران خود را درگیر توطئه ای سراسری می یابند که نه تنها آنها را به ماهیت واقعی سنگ فلسفی گریزان، بلکه به تاریکی کشورشان می رساند.

تاریخ نیز در بین یافتن یک قاتل زنجیره ای و مسابقه با زمان، ادوارد و آلفونس باید از خود بپرسند که آیا کاری که انجام می دهند آنها را دوباره انسان می کند یا انسانیت را از آنها می گیرد.

 

 1. Shingeki no Kyojin

برترین انیمه های اکشن

در آن، موجوداتی به نام «تایتان» برای دهه‌ها بر گونه‌های انسانی رو به کاهشی که در پشت منطقه‌ای با دیوارهای متحدالمرکز پناه گرفته‌اند، سلطنت کرده‌اند. هیولاهای انسان نما واقعاً وحشتناک هستند زیرا به نظر می رسد از خوردن گوشت انسان لذت می برند.

مردم صد سال است که بدون اینکه یک بار شاهد حمله تایتان باشند زنده مانده اند. سپس یک روز، دیوارهای به اصطلاح تسخیرناپذیر توسط یکی از این موجودات شکسته می شود و به واقع جرقه مرحله بعدی جنگ علیه این موجودات را آغاز می کند.

ارن یگر در «سپاه سروی» نظامی نام نویسی می کند و صرفاً به دلایل شخصی. او عزیزان خود را در حمله اخیر تایتان از دست داد و اکنون می خواهد با هر نفسی که در ریه هایش می زند، مبارزه کند. همراهان او در این نمایش اکشن درخشان عبارتند از: رفیق دوران کودکی آرمین آرلرت | و خواهر خوانده، میکاسا آکرمن.

آنها و دیگر شخصیت‌ها باید با هم راهی برای شکست تیتان جدید قبل از عبور از آخرین دیوارشان بیاندیشند، در این مرحله این تیتان پرده‌ای برای آخرین اعضای بازمانده نژاد بشر خواهد بود.

 

 1. BLEACH

60 انیمه برتر اکشن

“بانکای!!”  اکثر طرفداران واقعاً این کلمه را در ذهن خود خواهند شنید، کلمه ای که توسط قهرمان (ایچیگو کوروساکی) این مجموعه انیمه اکشن عالی بیان شده است.

این یکی از طولانی‌ترین سریال‌های انیمه است و به دنبال دانش‌آموز دبیرستانی ایچیگو است که می‌تواند ارواح، از جمله نوع خطرناکی به نام “Hollows” را ببیند. شخصیت Rukia “Soul Reaper” نقش مهمی در سفر او دارد.

در این نمایش لحظات زیبایی با محوریت خانوادگی وجود دارد و کمی تسکین کمیک. اکشن‌های زیاد آن را متعادل می‌کند، و به بینندگان دلیل کافی می‌دهد تا بفهمند که چگونه این نمایش از طرفداران گسترده‌ای برخوردار است.

در مورد زندگی پس از مرگ به خوبی پوشش می دهد که به ارزش داستان سرایی آن می افزاید. آهنگ های این انیمه به اندازه طیف گسترده ای از شخصیت ها درخشان هستند.

 

 1. Hunter X Hunter

داستان Hunter X Hunter سفر پسر جوانی به نام Gon Freecss را دنبال می کند که به این واقعیت اعتقاد داشت که پدرش مدت هاست مرده است. اما او به زودی از بادبادک شکارچی متوجه می شود که پدرش بسیار زنده بوده اما به عنوان یک شکارچی در بالای کوه زندگی می کرده و مشغول یافتن گنج ها، موجودات عجیب و غریب، کنجکاو و دیگران بوده است.

بنابراین گون تصمیم می گیرد که خودش یک شکارچی شود و برای این کار، او باید امتحان شکارچی را بگذراند. او با لئوریو، کوراپیکا، و کیلوا، شرکت کنندگان همکار آشنا می شود و با آنها دوست می شود.

این سفر نشان می دهد که او چگونه می تواند بر چالش ها غلبه کند تا به شکارچی برتر جهان تبدیل شود و در نهایت با پدرش ملاقات کند. این انیمه اکشن چالش برانگیز و در عین حال سرگرم کننده Hunter X Hunter یکی از بهترین انیمه های اکشن است.

محبوبیت آن به دلیل شخصیت های جذاب، انیمیشن زیبا، به تصویر کشیدن جنگ باند، خط داستانی عالی و شخصیت های مرتبط است .

 1. Mob Psycho 100

موب سایکو یکی دیگه از برترین انیمه های اکشن و حتی از بهترین انیمه های کمدی که مطمئنم خیلی از تماشای اون لذت میبرید.

Mob Psycho 100  پسر جوانی با توانایی های روانی به نام Kageyama Shigeo را دنبال می کند. شیگئو که با نام موب نیز شناخته می‌شود، از دوران کودکی می‌دانست که می‌تواند با استفاده از ذهنش یک قاشق از چیزها را بلند کند، اما به زودی وقتی بزرگ شد، به دلیل تبلیغات منفی که از مردم به‌ دنبال داشت، از توانایی‌هایش استفاده کرد. تنها هدف او در زندگی در این مرحله دوستی با تسوبومی، دختری در کلاسش است، اما در نهایت، او به این نتیجه می رسد که هدف واقعی او در زندگی چیست.

ممکن است شهرت خود را برای مانگای خود،One Punch Man  دریافت کرده باشد. اما این کار کمتر مورد توجه اوست که واقعا می درخشد

Mob Psycho به اندازه برادر بزرگترش خنده دار و پوچ است، اما واقعاً هیچ مشتی به قلب نمی کشد.

شخصیت نویسی در اینجا قوی و تاثیرگذار است و کاملا کمدی را تکمیل می کند. اما در کنار آن، برخی از بهترین اکشن‌هایی است که ساکوگا تا کنون ساخته شده است. در مقیاس عظیم است، با مشت‌هایی که مردم را به طول شهرها از راه دور می‌فرستد. و به قدرت‌های روان‌شناختی حاکم بر روایت، استعداد خاصی داده می‌شود. وزن و قدرت احساس شده از طریق کیفیت تولید چیزی است که MP100 را بسیار پویا می کند. با هر مشت، لگد یا جیغ، طنین احساسی مناسبی را با موسیقی متن و صداپیشگی دریافت می کنیم.

 

 1. One Piece

گلد راجر به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می‌شد، قوی‌ترین و بدنام‌ترین موجودی که در گرند لاین قایقرانی کرد. دستگیری و مرگ راجر توسط دولت جهانی تحولی را در سراسر جهان به ارمغان آورد. آخرین سخنان او قبل از مرگ، مکان بزرگترین گنج جهان، One Piece را نشان داد. این مکاشفه بود که عصر بزرگ دزدان دریایی را به ارمغان آورد، مردانی که رویای یافتن یک قطعه (که وعده ثروت و شهرت نامحدود را می دهد) و احتمالاً آرزومندترین عنوان برای شخصی که آن را پیدا کرد،

عنوان پادشاه دزدان دریایی Monkey D. Luffy، پسر 17 ساله‌ای که با تعریف استاندارد شما از دزد دریایی مخالفت می‌کند، وارد شوید. به جای شخصیت محبوب یک دزد دریایی شرور، سرسخت و بی دندان که روستاها را برای سرگرمی غارت می کند، دلیل دزد دریایی بودن لوفی یک شگفتی محض است. فکر یک ماجراجویی هیجان انگیز و ملاقات با افراد جدید و جذاب، در کنار یافتن وان پیس، دلایل او برای تبدیل شدن به یک دزد دریایی است. لوفی و خدمه‌اش به دنبال قهرمان دوران کودکی‌اش، در سراسر گراند لاین سفر می‌کنند، ماجراهای دیوانه‌کننده‌ای را تجربه می‌کنند، اسرار تاریکی را آشکار می‌کنند و با دشمنان قوی می‌جنگند تا به One Piece برسند.

 

 1. Cowboy Bebop

برترین انیمه های اکشن

داستان در آینده در سال 2071 اتفاق می‌افتد، زمانی که انسان‌ها علیرغم تسخیر ستارگان و سیارات مختلف به دنبال قدرت و قدرت هستند.

جت بلک و اسپایگل، شکارچیان جایزه فضایی، در میان ستارگان زندگی می‌کنند و برای گذران زندگی تلاش می‌کنند. اما وضعیت برای آنها پیچیده تر می شود زمانی که تصمیم می گیرند آین، سگ فوق العاده را به فرزندی قبول کنند و ادوارد، هکر جوان و فی ولنتاین را متقاعد کنند.

این گروه پنج نفره هنوز شاهد چیزهای دیوانه کننده ای نیستند که پیش بینی نمی کردند. اگرچه بدیهی است که در مورد انیمه، چه انیمه اکشن، چندان به منطق تکیه نمی کنیم، تنها عاملی که ما را به تماشای بیشتر سری انیمه باز می دارد، توسعه شخصیت های آن و چگونگی داستان خوب است. با سفر احساسی خود در ارتباط است. و برای کابوی بی باپ، این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد.

 

 1. Berserk

برترین انیمه های اکشن

Berserk  داستان Guts است که گروه مزدور آن را خرید. اما یک روز برای دفاع از خود، در نهایت سرپرست خود را می کشد و در نتیجه فرار می کند.

پس از سالها او با گریفیث و گروه گروه هاوک آشنا می شود. هاکس در جنگ قدیمی برای پادشاه میدلند می جنگند و در برابر امپراتوری همسایه پیروز می شوند. این آنها را قادر می سازد تا نگهبانان پادشاه شوند.

اما هنگامی که آنها به اوج می رسند، داستان به هم می خورد و اتفاق غیرمنتظره ای رخ می دهد. مانگا یا خود انیمه، Berserk  به دلیل به تصویر کشیدن واقعی از طبیعت انسان و چگونگی جهان، در بین بهترین انیمه های اکشن باقی مانده است و باعث می شود مسیر خود را پیدا کنیم. بنابراین به یک مثال قوی منجر می شود.

 

 1. Jujutsu Kaisen

برترین انیمه های اکشن

پسری برای “مرگ درست” می جنگد. جوجوتسو کایسن یکی از برترین انیمه های اکشن که شمارو سرحال میاره.

سختی، پشیمانی، شرم: احساسات منفی که انسان ها احساس می کنند به نفرین هایی تبدیل می شوند که در کمین زندگی روزمره ما هستند. نفرین ها در سراسر جهان بیداد می کنند و می توانند مردم را به سمت بدبختی وحشتناک و حتی مرگ سوق دهند. علاوه بر این، نفرین‌ها را فقط می‌توان با نفرین دیگری از بین برد.

ایتادوری یوجی پسری با قدرت بدنی فوق العاده است، اگرچه زندگی دبیرستانی کاملاً معمولی دارد. یک روز، برای نجات دوستی که مورد حمله نفرین قرار گرفته است، انگشت شبح دو چهره را می خورد و نفرین را به روح خود می برد. از آن به بعد، او با شبح دو چهره مشترک است. ایتادوری با هدایت قوی‌ترین جادوگران، گوجو ساتورو، در دبیرستان فنی متروپولیتن توکیو، سازمانی که با نفرین‌ها مبارزه می‌کند، پذیرفته می‌شود و به این ترتیب داستان قهرمانانه پسری آغاز می‌شود که تبدیل به نفرین شد تا نفرین را از بین ببرد.

 

 1. Kimetsu no Yaiba

برترین انیمه های اکشن

در انیمه “Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba”، تانجیرو کامدو پس از مرگ پدرش تنها می ماند تا خانواده اش را تامین کند. خانواده قدردان آرامش و انزوایی است که اقامت آنها در کوه به ارمغان می آورد.

تانجیرو که می‌خواهد پول بیشتری به دست آورد، به روستای محلی می‌رود تا زغال بفروشد. شب بر او می خزد و پسر را مجبور می کند که کمک مرد غریبه ای را بپذیرد تا به او پناه دهد. و این کار خوبی است که تانجیرو انجام داد زیرا پیرمرد از هیولاهای گوشتخوار وحشتناکی صحبت می کند که شب ها از جنگل بیرون می آیند.

متأسفانه، پسر به خانه خود باز می گردد تا متوجه شود تمام خانواده اش از بین رفته اند. فقط خواهرش نزوکو زنده مانده است، اما او به یکی از موجودات تبدیل شده است. تانجیرو در حالی که قصد دارد در کنار خواهرش بماند و او را منزوی و زنده نگه دارد سوگند انتقام می گیرد. مقداری انسانیت در نزوکو باقی مانده است و تانجیرو قول می دهد که از آن محافظت کند. او به «سپاه قاتل شیطان» می‌پیوندد تا انتقام بگیرد و همچنین دیگران را از تجربه شکست خود باز دارد.

 

 1. Chainsaw Man

دنجی پسر نوجوانی است که با شیطان اره برقی به نام پوچیتا زندگی می کند. به دلیل بدهی که پدرش پشت سر گذاشته است، او زندگی سختی را سپری می کند و در عین حال بدهی خود را با برداشت اجساد شیطان با پوچیتا بازپرداخت می کند. یک روز دنجی مورد خیانت قرار می گیرد و کشته می شود. همانطور که هوشیاری او محو می شود، او با پوچیتا قرارداد می بندد و به عنوان “مرد اره برقی” احیا می شود – مردی با قلب شیطان.

 

 1. Gurren Lagann

این یک نامه عاشقانه ساختارشکن است به همه چیزهای مهیج، پویا و پر اکشن تبدیل می‌شود.

سایمون و کامینای قهرمان داستان ما مشتاق ترک پناهگاه زیرزمینی هستند که بشریت نسل‌ها در آن زندگی کرده است. رویاهای آنها یک روز محقق می شود و آنها ابتدا وارد نبردهای مکانیکی می شوند.

این به زودی به چیزی بسیار بزرگ‌تر تبدیل می‌شود، که به چیزی حتی بزرگ‌تر تبدیل می‌شود، که منجر به یک درگیری در مقیاس کهکشانی می‌شود که در را از آنچه ما فکر می‌کردیم با این رسانه ممکن بود، منفجر کرد. یکی از دوست‌داشتنی‌ترین انیمه‌هایی که خلق شده است، از سال 2007 میراثی عظیم و بی‌نظیر از خود بر جای گذاشته است. اگر می‌خواهید اقدام کنید، گورن لاگان می‌داند که چگونه آن را اثبات کند.

 

 1. Samurai Champloo

یک پیشخدمت (جوان و کلوتزی) در انیمه “Samurai Champloo” قهرمان یک هدف می شود. همه چیز از زمانی شروع شد که فوو کاسومی به طور تصادفی روی مشتری خاص خاصی چای ریخت.

سامورایی ها بعد از آن شروع به شکار او می کنند و فوو را مجبور می کنند تا برای کمک به سامورایی دیگری به نام موگن مراجعه کند. موگن نیز در همان چایخانه کار می کند.

مبارزات او بیشتر شبیه بریک دنسی است تا مشت زدن، اما تکنیک او مزاحم فوو را در جای خود قرار می دهد. او ناخواسته با رونین جین محلی، که واقعاً نمی‌خواست با هم روبرو شود، دعوا می‌کند. مغازه ویران می شود و پسر یک قاضی محلی کشته می شود.

جین و موگن هر دو اکنون با اعدام روبرو هستند. فوو با استخدام آنها به عنوان محافظ در تلاش برای یافتن “سامورایی که بوی گل آفتابگردان” می دهد، به کمک آنها می آید.

این انیمه اکشن عجیب و غریب در «دوره ادو» ژاپن آشکار می شود. این نمایش شامل موسیقی متن های هیپ هاپ جالب و صحنه های جالب تری از مبارزه با شمشیر است.

 

 1. Hellsing Ultimate

برترین انیمه های اکشن

موجودات تاریکی و شیطانی وجود دارند که شب را ترسناک میکنند و هر انسان بدبختی را می بلعند که در چنگال آنها گرفتار می شوند. طرف دیگر آن Hellsing است، سازمانی که برای از بین بردن این نیروهای ماوراء طبیعی که موجودیت بشریت را تهدید می کنند، اختصاص دارد.

در رأس آن، سر اینتگرا فربروک وینگتس هلسینگ قرار دارد که فرماندهی یک ارتش قدرتمند را بر عهده دارد و زندگی خود را صرف مبارزه با مردگان می کند. با این حال، ارتش عظیم اینتگرا در مقایسه با سلاح نهایی او رنگ پریده است: خون آشام آلوکارد، که علیه هم نوع خود به عنوان یک نابودگر برای Hellsing کار می کند. با خدمتکار خون آشام جدیدش، سراس ویکتوریا، در کنارش، آلوکارد باید نه تنها با هیولاها، بلکه با تمام کسانی که در مقابل جهنم ایستاده اند، چه در ظاهر خوب یا بد، مبارزه کند.

 

 1. Katanagatari

برترین انیمه های اکشن

در همین حال در ادو-ژاپن، شیچیکا یاسوری یک تکنیک باستانی مبارزه با شمشیر، سبک منحصر به فرد خود را تمرین می کند. او می تواند از بدن خود به عنوان یک تیغه استفاده کند و قبل از ضربه زدن، حملات خود را تا نقطه ظریفی متمرکز کند.

به زودی او باید از این سبک در برابر دوازده حریف دیگر استفاده کند، که هر کدام تکنیک‌های شمشیر جنگی خود را دارند که نسل‌ها منتقل شده‌اند. همه برای بازپس گیری سلاح های خود – دوازده تیغه های انحرافی – برای توگامی متوهم که تصمیم می گیرد شیچیکا را در سرمایه گذاری هایش همراهی کند.

کاتاناگاتاری با سبکی منحصر به فرد، شوخ طبعی و شخصیت نویسی درخشان، داستانی مختصر و در عین حال ساده است که به شیوه ای بسیار مشخص روایت شده است.

این سریال کنار گذاشته شده و اصلاً سریال محبوبی نیست. بنابراین اگر به دنبال جواهرات پنهان در ژانر اکشن هستید، این یکی را امتحان کنید. صحنه‌های مبارزه همیشه متنوع هستند، با تغییر مکان بالاتر در یک درگیری. و پایان قطعا ارزش این ماجراجویی زیبا را دارد.

 

 1. VINLAND SAGA

مکانی افسانه‌ای به نام «وین‌لند» وجود دارد که ملوان‌های قدیمی داستان‌هایی درباره آن تعریف می‌کنند. تورفین با گوش دادن به اینها بزرگ شد، و بنابراین الهام گرفت که خودش آن را پیدا کند.

برای همه مقاصد، وینلند مکانی برای آرامش و فراوانی به نظر می رسد، یک مدینه فاضله معمولی. بومی ایسلندی تورفین با چنین موقعیت ایده آلی فاصله زیادی دارد.

در انیمه “حماسه وینلند”، زندگی تورفین به عنوان یک مزدور با رویاهای او برای رسیدن به وینلند راحت است. هر چه پدرش قبل از کشته شدن مرد به او گفته بود، اکنون که در واقع بزرگ شده است و دنیا را به جای وحشتناکی می بیند، برای او دروغ به نظر می رسد.

دانمارکی ها و بریتانیایی ها همیشه در حال جنگ هستند و مزدوران وایکینگ از هر دو تلاش خود برای پیروزی چاق می شوند. انتخاب تنها یک طرف به معنای پیروزی کامل آن جناح است. این امر تورفین و مزدوران دیگرش را در موقعیت مذاکره قدرتمندی قرار می دهد. تورفین همچنین یک مأموریت خودخواسته دارد: یافتن مردی که پدرش را کشته است، مردی به نام اسکلاد.

آیا وایکینگ تورفین از چرخه بی پایان جنگ و مرگ فرار خواهد کرد؟ آیا او بالاخره وینلند را پیدا خواهد کرد و با خودش در صلح خواهد بود؟

 

 1. Ousama Ranking

شاهزاده بوجی که قادر به شنیدن، صحبت کردن یا به کار بردن شمشیر نیست، به نظر یک وارث معمولی تاج و تخت نیست – و پادشاهی او نیز موافق است. اما رویارویی سرنوشت‌ساز او با کیج، سایه‌ای روی زمین، اولین دوست واقعی‌اش را به او می‌دهد. آن دو وارد یک ماجراجویی بزرگ می شوند و با هم پیوندی را تشکیل می دهند که می تواند بر هر مانعی غلبه کند … حتی پادشاه بودن.

 

 1. Yu Yu Hakusho

یو یو هاکوشو انیمه اکشنی است که داستان یوسوکه اورامشی، یک شخصیت شرور 14 ساله است که دنیای روح را غافلگیر کرد وقتی که در نهایت خود را قربانی کرد و یک کودک را از ترافیک مداوم نجات داد. اما یوسوکه به زودی متوجه می‌شود که خیلی زود مرده است و این شانس را دارد که دوباره زنده شود و بدنش را زنده کند. بنابراین یک بار قبل، او به همراه دیگران یک کارآگاه روح می شود و به این ترتیب زندگی پر از ماجراهای خود را یکی پس از دیگری آغاز می کند.

 

 1. Dororo

دایگو کاگمیتسو قول می‌دهد در ازای حاکمیت مطلق کشور، بخش‌هایی از نوزاد متولد نشده‌اش را به 48 شیطان تقدیم کند.

پس وقتی پسرش به دنیا می‌آید، به امید مرگ او را به رودخانه می‌اندازد، اما پسر به دست یک حکیم مهربان می‌رود و او را به فرزندی قبول می‌کند.

پسر به جای اعضای بدن با پروتز جایگزین می شود. او بزرگ می شود و هیاککیمارو نامیده می شود. و هر زمان که او یک شیطان را شکست دهد، یکی از اعضای بدن او ترمیم می شود.

یک روز Hyakkimaru پسری به نام Dororo را از دست گروهی از مردان که قصد سرقت از او را داشتند نجات می دهد. بنابراین آن دو به حومه شهر سفر می کنند تا شیاطینی را که اعضای بدن هیاکیمارو را در اختیار دارند، شکست دهند.

 

 1. Baccano

این انیمه اکشن عالی شامل جاودانه ها، کیمیاگران، گانگسترها، قانون شکنان و اکسیر جاودانگی است که در چندین دهه پخش شده است. و به این ترتیب، در سال 1711، مخلوطی از جاودانگی به دسته ای از کیمیاگران داده می شود به این شرط که باید یکدیگر را بکشند تا زمانی که تنها یکی از آنها باقی بماند.

 

 1. Fate/Zero

برترین انیمه های اکشن

عنوان های زیادی تحت این عنوان وجود دارد، اما ما در اینجا فقط به اولین مورد می پردازیم.

جام مقدس نه تنها همه چیز را می داند، بلکه ثابت کرده است که آرزوهای بی شماری را برآورده می کند.

این همان چیزی است که در گذشته جرقه سه جنگ را برانگیخت و چهارمین جنگ در راه بود. “خانواده اینتسبرن” جام را در اختیار دارند و معتقدند این بار همه چیز متفاوت خواهد بود.

خانواده به اندازه کافی مستاصل هستند تا به دنبال اتحادهای مناسب باشند. آنها تنها دخترشان (ایریسویل) را به عنوان یک “قرارداد الزام آور” به “امیا قاتل” کریتسوگو می دهند.

آشنایان ماوراء الطبیعه باستانی از شش رقیب Kiritsugu در یک بازی بی رحمانه بقا پشتیبانی می کنند که در آن هر یک از طرفین جاه طلبی ها و اهداف خاص خود را دارند. کیریتسوگو آشنای خودش به نام صابر را دارد.

در انیمه «سرنوشت/صفر»، طرفداران می بینند که کیریتسوگو در کشیشی به نام کیری کوتومینه چیزی بیشتر از بازی خود پیدا می کند. این انیمه حاوی مضامین زیبای «بتل رویال» است که ارزش تماشا را دارد.

 

 1. One punch man

برترین انیمه های اکشن

برترین انیمه های اکشن

این انیمه اکشن کمدی که دارای دوز خوبی از “پانچ لاین” است، مطمئناً شهرت خود را برآورده می کند.

قهرمان داستان مردی به نام سایتاما است که به بیان ساده، جاه طلبی دارد که تبدیل به یک ابرقهرمان واقعی شود تا بتواند با یک هیولاهای حماسی مبارزه کند، درست مانند آنچه که در داستان ها شنیده است.

یک رژیم آموزشی که خود منصوب شده است، چرخش عجیبی به خود می گیرد. سایتما نه تنها تمام موهایش را از دست می دهد، بلکه به طرز غیرانسانی قوی می شود. رویاهای او هرگز کاملاً محقق نمی‌شوند، زیرا وقتی می‌توانید یک نفر را با یک مشت از پا در بیاورد، قطعاً هیچ نبرد طولانی مدت  با هیولاها وجود نخواهد داشت.

برای آن سه سال آموزش. سفر او در انیمه “One Punch Man” تبدیل به یکی از جستجوهای “هیجان مبارزه” می شود. این باعث می شود که او یک سایبورگ 19 ساله را به عنوان شاگرد خود بپذیرد. آنها با هم انجمن قهرمان را تشکیل می دهند تا به جهان کمک کنند تا تلاش های آنها را تشخیص دهد.

 

 1. Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

این انیمه که با نام  Parasyte نیز شناخته می شود، به همان اندازه که هولناک است، تاثیرگذار است.

یکی از برترین انیمه های اکشن که حتمااااا توصیه میکنم ببینید و از دستش ندید

انگل-بیگانگان بر روایت این سریال حکومت می کنند. با فرو رفتن در مغز مردم، در نهایت تقریباً تمام بشریت را به بردگی می کشند. آنها می توانند میزبان خود را به طور کامل کنترل کنند.

این بیگانگان همچنین می توانند در زمانی که نیاز به شکار طعمه های منتخب دارند، شکل خود را تغییر دهند. دانش آموز جوانی به نام شینیچی ایزومی وارد میدان فرازمینی ها می شود. او به زودی میزبان یکی از موجودات فضایی می شود که به همان اندازه غافلگیر می شوند که تنها دست راست او می تواند کنترلش را در دست بگیرد. بیگانه هنوز نفهمیده است که چگونه نمی تواند تمام مغز شینیچی را در اختیار بگیرد. بیگانه از آنجایی که انگلی است، روی دستش می‌چسبد و آنجا می‌ماند. حتی به این موجود نام میگی داده شده است. نیاز به همزیستی به یک معامله دشوار تبدیل می شود زیرا برای زنده ماندن میگی باید شینیچی را از دیگر بیگانگان متخاصم در امان نگه دارد. بیگانگان در انیمه “Parasyte: The Maxim” عمدا پسر را هدف قرار می دهند زیرا ثابت شده است که او تهدیدی برای گونه های انگلی آنها است.

 1. Banana Fish

هنگامی که Aslan Jade “Ash Lynx” Callenreese در خیابان های شهر نیویورک توسط پدرخوانده مافیایی Dino Golzine پیدا می شود، باعث ایجاد یک انفجار روایی از بهترین نوع می شود.

در انیمه “ماهی موز”، اصلان یک فراری است که در سن هفده سالگی رئیس باند خودش می شود. نام اصلی نمایش به چیزی مرموز وام داده شده است که اصلان سعی می کند آن را کشف کند. «ماهی موز» نیز همان کلماتی بود که برادر بزرگش، گریفین، از زمان بازگشتش از جنگ عراق زمزمه می کرد.

شرایط منجر به این می شود که دینو افراد خود را برای پایین آوردن اصلان بفرستد. در این زمان، پسر در مخفیگاه بار زیرزمینی خود است. همچنین در همین زمان، دوستش اسکیپ، اصلان را به چند خبرنگار آمریکایی معرفی می کند. شونیچی آیبه و دستیار ایجی اوکومورا در حال انجام ماموریتی هستند که یک افشاگری مفصل درباره باندهای خیابانی آمریکایی بنویسند.

شرتر وونگ، شریک اصلان، او را از آمدن دینو هشدار می دهد. این منجر به یک سکانس اکشن کامل می شود که منجر به ربوده شدن ایجی و اسکیپ می شود. اصلان اکنون بشقابش پر از نجات، بقا و آن «ماهی موز» معمایی است.

 1. Code Geass

این مجموعه «واقعیت جایگزین» پیشرفت یک للوچ را در جاه‌طلبی سرنوشت‌سازش برای اعمال قدرت‌هایی که دیگران را به طور ضمنی از او اطاعت می‌کند، دنبال می‌کند.

نبردهای مکانیکی و هیجانات روانی- ماوراء طبیعی این انیمه اکشن با سرعت عالی را در بر می گیرد.

مضامین درام، جاسوسی، استعمار، جنگ مکانیکی، و معضلات اخلاقی همگی به خوبی در این انیمه برنده جایزه وجود دارند.

زحمات للوچ در برابر «امپراتوری بریتانیای مقدس» تماشای جالبی را ایجاد می کند. شباهت‌های نمادین زیادی با جامعه کنونی ما وجود دارد که این نمایش را از چند جهت ترسناک می‌کند. “Geass”، توانایی کنترل ذهن، انگیزه Lelouch را تقویت می کند. این داستان نه فقط از جنون قدرت بلکه دلایل انسانی است که چرا ما در وهله اول به دنبال قدرت هستیم.

 1. Cyberpunk: Edgerunners

یک سری انیمیشن اصلی که در دنیای Cyberpunk 2077 اتفاق می‌افتد.

CYBERPUNK: EDGERUNNERS یک داستان مستقل و 10 قسمتی را روایت می کند که در مورد یک بچه خیابانی است که تلاش می کند در شهری آینده که به فناوری و تغییرات بدنی علاقه دارد زنده بماند. او با داشتن همه چیز برای از دست دادن، با تبدیل شدن به یک edgerunner – یک قانون شکن مزدور که به عنوان سایبرپانک نیز شناخته می شود، زنده بماند.

 1. Uchuu Senkan Yamato 2199

در سال 2199، زمین در اثر سال‌ها بمباران توسط یک قدرت بیگانه، به یک بیابان رادیواکتیو تبدیل شده است، امپراتوری بزرگ گارمیلاس، نیروهای فضایی آن به طرز ناامیدکننده‌ای مغلوب شده‌اند و تعداد معدودی از بازماندگان در شهرهای زیرزمینی پناه گرفته‌اند. ملکه استارشا ایسکاندار پیام امیدی را به بشریت ارائه می دهد و به آنها وسیله ای ارائه می دهد که زیست کره ویران شده زمین را بازسازی می کند و برنامه هایی برای موتور حرکت موجی دارد. از این طرح ها برای ساخت یک کشتی جدید و به شدت مسلح استفاده می شود که قادر به عبور از فضای بین کهکشانی برای دستگاه در مدت زمان کوتاه باقی مانده است.

 1. Golden Kamuy

برترین انیمه های اکشن

آسیرپا که از سوگیموتو جدا شده است، اکنون به سمت مرز روسیه سفر می کند و بر کشف اطلاعات بیشتر در مورد دخالت او و پدرش با خالکوبی های رمزگذاری شده متمرکز است. اما سوگیموتو مصمم است که آسیرپا را پیدا کند و از آن محافظت کند! در طول مسیر، او افراد جدید، فرهنگ‌های جدید غنی از تاریخ، و زمینی غیرقابل بخشش را کشف خواهد کرد. آیا سوگیموتو و آسیرپا از سفرهای خود جان سالم به در خواهند برد و دوباره متحد می شوند؟

 1. Naruto

برترین انیمه های اکشن

و باز هم یکی دیگه از برترین انیمه های اکشن که ضمن ناروتو فن بودنم، توصیه میکنم از دستش ندید.

در دهکده مخفی کونوها، روباه شیطانی زندگی می کرد که هر زمان که یکی از 9 دم را قادر می ساخت، سونامی ایجاد می کرد. بنابراین، هوکاگه چهارم در ازای جانش، روباه شیطان را در داخل ناروتوی تازه متولد شده قفل می کند. پسر بدون خانواده، دوست بزرگ شد و همه روستاییان از او متنفر بودند زیرا معتقد بودند که او شیطان است. اما پسر شخصیت درخشانی داشت. بنابراین، تنها هدف ناروتو این است که به یک هوکاگه برتر تبدیل شود و مردم را متوجه هویت واقعی او کند. الهام‌بخش، خلاقانه، لمس‌کننده و قابل ربط، ناروتو را به یک انیمه خانگی تبدیل کرده است که از این جایگاه در میان محبوب‌ترین انیمه‌ها در سراسر جهان برخوردار است. فراموش نکنید، این یکی از بهترین انیمه های اکشن موجود است!

 

 1. Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan

برترین انیمه های اکشن

برترین انیمه های اکشن

کنشین هیمورا، یک قاتل که نقش مهمی در مبارزه با توکوگاوا شوگونات ایفا کرد، شمشیر تیغه معکوس خود را می گیرد و متعهد می شود که کسی را نکشد. بنابراین، برای توبه از رفتار خود، به بیگناهان کمک می کند. اما پس از نجات کنشین از دست مافیا، یاهیکو میوجین به عنوان دانش آموز به دوجو می پیوندد، جایی که کنشین نیز در آنجا اقامت کرده است.

پس از شکست در دوئل با کنشین، سانوسوکه با کنشین آشنا می شود و به این ترتیب همه آنها در کمک به بیگناهان شرکت می کنند. بنابراین، برای حمایت از عدالت عدالت هنگامی که یک سری حوادث ارزش های او را زیر سوال می برد، از تیغه معکوس خود برای حق استفاده می کند.

شروع عالی، شخصیت‌های اصلی و منحصربه‌فرد مرموز و در عین حال دوست‌داشتنی، و رویارویی‌های هیجان‌انگیز چیزی است که رورونی کنشین را به یک شخصیت محبوب تبدیل کرده است.

 1. Akatsuki no Yona

داستان شاهزاده خانمی به نام یونا را دنبال می کند که با پدر و دوستانش با شادی در قصر خود زندگی می کند و در بدبختی پادشاهی ناشناخته است. اما زمانی که امپراتور در روز تولد 16 سالگی او کشته می شود، زندگی تغییری غیرمنتظره پیدا می کند.

بنابراین یونا برای زنده ماندن فرار کرد و به محافظ خود ژنرال هاک کمک کرد. آنها تلاش خود را برای یافتن کمک از چهار اژدهای افسانه آغاز می کنند. و در طول سفر، او از وضعیت پادشاهی خود مطلع می شود و در نهایت تصمیم می گیرد که شاهزاده خانمی شود که به دیگران کمک می کند.

 1. Great Pretender

انیمه اکشن

فقط بدها هدف ما هستند! فریبت بده فریبت داد! فریب تمام ثروت شماست! شما می توانید داستان های ما را در لس آنجلس، سنگاپور، لندن، شانگهای و توکیو بشنوید، چرا؟ مرحله “بازی های CON” ما، کل جهان است!

ظاهرا ادامورا ماکوتو بزرگترین کلاهبردار ژاپن است. آنها به همراه شریک خود کودو سعی می کنند یک فرانسوی را در آساکوسا فریب دهند اما به طور غیرمنتظره ای فریب می خورند. مرد فرانسوی که آنها سعی کردند از او کلاهبرداری کنند، معلوم شد که لوران تیری – یک “مرد اعتماد به نفس” سطح بسیار بالاتری است که کنترل مافیا را در دست دارد. ادامورا پس از مشغول شدن به کارهای کثیف فرانسوی هنوز متوجه نشده است که چه سرنوشتی در انتظار اوست…!

 

 1. Black Clover

انیمه اکشن یونو و آستا را دنبال می کند که در یک کلیسا رها می شوند و از آن زمان با هم زندگی می کنند. وقتی بچه بودند به هم قول دادند که برای اینکه بهترین شاه جادوگر کیست رقابت کنند. اما وقتی بزرگ شدند، توانایی های متمایز آنها نمایان شد. از طرف دیگر، در جایی که یونو در کنترل جادو باهوش و متفکر بود، آستا هیچ جادویی نداشت و بدن فیزیکی خود را بسیار تمرین داد تا کمبود جادو خود را بپوشاند.

در سن 15 سالگی، یونو گریمور خود را دریافت کرد که در آن یکی از علائم شبدر چهار برگی وجود داشت اما متأسفانه آستا هیچ گریموری دریافت نکرد. اما وقتی یونو مورد تهدید قرار گرفت، قدرت غم و اندوه آستا فاش شد و گریمور را با نماد شبدر پنج برگ دریافت کرد که به عنوان شبدر سیاه نیز شناخته می شود. بنابراین، دو دوست با همان هدفی که برای خود تعیین کرده اند، به بیرون می روند. در واقع یکی از بهترین انیمه های اکشن. اگرچه این انیمه شوونن به طور کلی چیزی عالی برای تماشای ارائه نمی دهد، اما آن را پوشش می دهد تا یک تجربه لذت بخش باشد. شخصیت اصلی انعطاف پذیر چیزی است که به زیبایی نمایش می افزاید

 1. Lycoris Recoil

“LycoReco” یک کافه با پیچ و تاب سنتی ژاپنی است که در مرکز شهر توکیو واقع شده است.

اما قهوه‌های خوشمزه و شیرینی‌های شیرین تنها سفارش‌های این کافه نیستند! از تحویل بسته‌ها در مسافت‌های کوتاه گرفته تا بارگیری و تحویل در خیابان‌های خلوت در شب، تا زامبی‌ها و نابودی هیولاهای غول‌پیکر…؟!

مشکل شما هر چه باشد، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم! ما هر نوع “مشکل” شما را حل خواهیم کرد!

منتظر شما هستم، دختر پوستر همیشه خندان و تازه وارد باحال و جدی. دختری ریزه اندام که هرگز نمی خواهد کار کند و زن جوانی که به سی سالگی نزدیک می شود و می خواهد ازدواج کند. و مدیر یک مرد خوب است که به ژاپن وسواس دارد! سفارش شما هر چه باشد، همه چیز را به ما بسپارید♪

برای دانلود انیمه های بالا به وبسایت انیمه لیست مراجعه کنید.

این لیست مرتبا بروزرسانی خواهد شد

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

پیام بگذارید